Půjčovna obytných vozů

Dovolené se mohou stát poněkud jednotvárnou záležitostí – buď přiletíte a po zbytek pobytu jste odkázáni na pevný režim hotelu, anebo jedete několik hodin vlastním autem, kterým pak můžete jezdit na výlety. To je možná praktičtější, ale koho baví sedět dvanáct hodin v osobním autě?

Představujeme vám alternativu – náš obytný vůz Bürstner Ixeo Time IT726G, který nabízí pohodlné bydlení hned pro čtyři osoby. Při pronájmu se můžete se svým pojízdným hotelem utábořit kdekoliv a vychutnávat si maximální komfort. 

Jak na výběr termínu a následnou rezervaci skrze kalendář (formulář):
Vyberte si termín kdy byste si chtěli obytný vůz půjčit a následně pod měsíčním kalendářem se vám zorbazí aktuální obsazenost. Pokud je vše zelené vůz je k dispozici, pokud uvidíte červenou je v daném dni vůz obsazen a není možné si jej půjčit.


Rezervační formulář:

 

 

Fotografie našeho vozu:

 

Co přesně můžete očekávat?

PostelSpánek nejvyšší kvality

S vozem Bürstner Ixeo Time není nutné se obávat o kvalitu Vašeho spánku. Vůz je vybaven dvěma oddělenými lůžky a jedním spustitelným dvojlůžkem. To vše s kvalitními matracemi. Pohodlně se vyspí i čtyřčlenná rodina.

 

HrnecKuchyňka jako doma

Součástí vybavení je lednička s odděleným mrazákem, indukční vařič se třemi plotnami, dřez, a kompaktní kuchyňská linka. Přední sedadla lze bez potíží otočit a celá skupina tak může posedět u jídelního stolu.

 

KoupelnaHygiena zasvé nevezme

Koupelna je oddělená a vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a chemickým WC, to vše ve stylovém moderním designu. 

 

Vůz je vybaven velkorysým úložným prostorem v zadní části, do kterého se vejdou až čtyři jízdní kola. V interiéru pak naleznete kuchyňské skříňky a další místa, kam bez problému můžete naskládat svou výbavu, aniž byste ztratili požitek z pohodlí na čtyřech kolech.

 

Na co je třeba myslet:

Rozmery

 

Auto je veliké – na délku 7,15 metrů, na výšku 2,8 metru a široké je 2,34 metrů. Mějte tedy na paměti, že je nutné brát tyto rozměry v potaz. Nezapomínejte sledovat okraje vozovky, předjíždět s rozumem, a při parkování raději požádejte posádku, aby vás na parkovací místo nasměrovala.

 

 

Tachometr_1

 

Rychlost jízdy udržujte o 20-30 km nižší, než jste zvyklí u osobního automobilu. Zvýšené opatrnosti dbejte v zatáčkách a při předjíždění. Automobil je vybavený šestistupňovou převodovkou, žádáme vás tedy, abyste ji užívali a dosáhli tak ekonomické jízdy.
Vyhněte se zbytečnému přetáčení motoru.

 

 

Nabytek

 

Zacházejte s vybavením, jako kdyby vám patřilo. Všechny úložné prostory lze otevřít bez použití hrubé síly. Udržujte uvnitř čistotu, doporučujeme přibalit si s sebou i přezůvky. Vůz je po dobu dovolené váš byt a je tedy ve vašem zájmu udržet jej čistý. Co my víme, možná se rozhodnete si dovolenou s naším vozem zopakovat, a určitě vás potěší najít jej v dobrém stavu.

 

zamek

 

Opakování je matka moudrosti – vůz je po dobu pronájmu vaším domovem, doporučujeme tedy věnovat pozornost jeho zabezpečení. Nezapomínejte proto zavírat okna a zamykat dveře.
Abyste předešli škodám, doporučujeme při odchodu uklidit kempingový nábytek, zatáhnout markýzu a vypnout hlavní vypínač proudu.

 

Ceník:

leden-duben   1800 Kč
květen-červen   2500 Kč
červenec-září   2500 Kč
říjen-prosinec   1800 Kč

 

Denní nájezd je stanoven na 250 km/den, za každý další najetý kilometr se účtuje poplatek 10 Kč.

Příplatky:

Vyčištění WC - 2000 Kč
Úklid vozu - 2000 Kč

 

Než si vůz zarezervujete, přečtěte si prosím podmínky pronájmu.

Technické specifikace:

Podvozek:

Fiat Ducato 2016 2,3 JTD/150k, Euro 5

Rozměry:

D7,14 x Š2,30 x V2,80 m

Převodovka: 

šestirychlostní

Spotřeba: 

9-13 l/100 km

Objem palivové nádrže: 

90 l

Audiovizuální vybavenost: 

Zenec DVD, CD, rádio a navigace s couvací kamerou

Elektronická výbava: 

dálkový centrál, el. okna, el. zrcátka, palubní počítač, tempomat, vstupy USB, AUX, bluetooth, handsfree

Klimatizace

motorová (za jízdy)