Čištění DPF/FAP - filtrů pevných částic

Filtr pevných částic je v posledních letech nedílnou součástí deislových aut, která díky němu splňují čím dál tím přísnější emisní limity. Zároveň je filtr pevných částic nebo-li DPF relativně drahou záležitostí v momentě, kdy začne ve voze odcházet. Právě pro tyhle případy je tu možnost nechat si filtr pevných částic nechat vyčistit. Ve většině případů, tak prodloužíte za nízkou částku živostnost filtru ve svém voze a ušetříte tak i desítky tisíc korun za nový filtr.

Filtry pevných částic nazývané zkratkou podle anglického DPF (Diesel Particle Filter) nebo francouzského FAP (Filtre Anti Particules). Mají za úkol zachytit pevné částice spalin a snížit tak emise dieselových motorů, aby vyhověly přísným normám Evropské Unie.

V rozmezí 50 – 200 tis. km je nevyhnutelné vyčištění nebo případná výměna (v případě, že je poškozen) filtru DPF. Některé systémy v současné době také vyžadují pravidelné doplňování finančně nákladných aditiv.

DPF AUDI A6
Čištění DPF - pro NEZNÁMOU ZNAČKU
Připraveni k čištění
Kód: OBECNY

Nenašli jste své auto ve výčtu značek na stánkách? Nevadí! Čištění DPF provádíme pro všechny typy DPF všech známých značek. Pokud se nevidíte, pošlete přímo poptávku. Poptávku...

 
2 990 Kč
1 položek celkem
Zpět do obchodu