Novinka! Čištění motorových dílů v Jindřichově Hradci

Advent je tady a my pokračujeme s články. Dnes však v malinko netradičním stylu. Dnešní perlička se netýká změny v legislativě, a dokonce ani filtrů pevných částic. U problematiky čištění ovšem zůstaneme.

Máte už vyčištěný DPF filtr, ale ostatní součástky doslova volají po vyčištění? Pánové z provozovny v Jindřichově Hradci si nadělili předčasný vánoční dárek v podobě nového čistícího zařízení. Ať už volají po hygieně škrtící klapky, egr ventily, sání, motorové, či jiné součástky, naše nová hračka si s jakoukoliv nečistotou poradí do jedné minuty.

Před čištěním:

IMG_20191126_110525

 

Po čištění

IMG_20191126_111258

 

Poradili jsme si s tím bez agresivních rozpouštědel, která by dráždila kůži i životní prostředí. Nebezpečný odpad je zredukován na zlomek toho, co by vyprodukovalo běžné automatické čištění s rozpouštědly. Stejně jako pro DPF i tady používáme správnou kombinaci chemie a vysokého tlaku vody. Všechny chemikálie jsou zvoleny tak, aby nepoškozovaly kovové části.

Nové zařízení tak skvěle doplňuje naši firemní filosofii – důkladně, levně, ekologicky a hlavně ihned!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení