Podmínky pronájmu obytného vozu

Všeobecné podmínky:

Minimální věk pro pronájem obytného vozu činí 21 let a dva roky praxe v řízení motorových vozidel. Je nutné předložit řidičský průkaz a další doklad totožnosti (tj. občanský průkaz či cestovní pas), v případě půjčování pro firmu též živnostenský list či výpis z obchodního rejstříku. Řidičem obytného vozu smí být pouze nájemce a osoby uvedené ve smlouvě jako další řidiči, které splňují výše uvedené podmínky; v opačném případě odpovídá nájemce za případné způsobené škody. Minimální doba pronájmu je v letní sezoně (červenec – září) ___dní, mimo letní sezonu __ dní. Jako den pronájmu se ve smyslu poplatku počítá 24 hodin.

Ve voze platí přísný zákaz kouření. Není povoleno přepravovat domácí mazlíčky a jiná zvířata. Vůz není možné upravovat (polepování, montáž a demontáž zařízení, vrtání a jiné).

Převzetí a vrácení vozu

Vůz je předáván čistý s plnou nádrží pohonných hmot, stejně tak se i vrací. Není třeba doplňovat plyn a vodu. Nájemce je povinen vyprázdnit před vrácením odpadní nádrž WC a odpadní vody, v opačném případě účtujeme servisní poplatek 1000 Kč. Převzetí a vrácení vozu zabere přibližně hodinu. Součástí výbavy je hasící přístroj a lékárnička, při použití je nájemce povinen zakoupit novou lékárničku či hasicí přístroj.

Půjčení či vrácení vozu probíhá v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Za vrácení či půjčení vozu o víkendu účtujeme poplatek _____ Kč.

Platební podmínky

Po rezervaci nájemci vystavíme zálohový doklad. Pro potvrzení platnosti požadujeme po nájemci uhrazení zálohy ___% z celkové ceny nájmu do ___ dnů po potvrzení rezervace z naší ceny. Doplatek nájemného je třeba uhradit ___ dnů před začátkem nájmu, nejpozději však v den převzetí obytného vozu. Nájemce je při převzetí vozu povinen složit vratnou kauci _____ Kč na pokrytí případných způsobených škod. Kauci je možné složit v hotovosti či platební kartou, následně bude vrácena na váš účet.

Storno podmínky

Při odstoupení od smlouvy 30-15 dní před zapůjčením 25% z ceny nájemného, 14-7 dní před zapůjčením 50% z ceny nájemného, při odstoupení týden před  začátkem pronájmu (a méně) 100% z celkové ceny pronájmu. Manipulační storno poplatek ____Kč účtujeme vždy. Při předčasném ukončení nájmu a vrácení vozidla se nevyužité nájemné nevrací.

Pojištění

Pojištění je potřeba doplnit podle potřeby

 

Nehody a poruchy

Nájemce je povinen nahlásit každou událost telefonicky pronajímateli. V případě nehody, živelné události, vniknutí třetí osoby či odcizení vozidla je nájemce povinen ohlásit událost policii a vyžádat si doklad o provedeném šetření. Povinností nájemce je při nehodě vypsat záznam o dopravní nehodě a po návratu jej odevzdat pronajímateli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení